Eügyintézés Telepítési Útmutató

az Általános Nyomtatványkitöltő (ÁNYK) programhoz

és a kapcsolódó nyomtatványokhoz

1. lépés

Első lépésben kérjük, győződjön meg arról, hogy számítógépén telepítve van-e a JAVA futtatókörnyezet legalább 1.6-ös verziója (JRE 6). Ennek ellenőrzéséhez kattintson ide. Ha a JAVA futtatókörnyezet megfelelő, akkor a számítógép készen áll a következő lépésre, kérjük, térjen át a 3. pontra.

2. lépés

Amennyiben az Ön gépén nincs telepítve a JAVA futtatókörnyezet (JRE), vagy a már telepített futtatókörnyezet verziószáma nem megfelelő, úgy kattintson a JAVA LETÖLTÉSE ikonra.

java

3. lépés

Ahhoz, hogy Ön nyomtatványt tudjon kitölteni, szükség van a keretprogram telepítéséhez. Az ÁNYK-AbevJava keretprogram telepítéséhez kérjük, kattintson az ÁNYK LETÖLTÉSE ikonra.

anyk

4. lépés

A keretprogram telepítése után az Ön számítógépe már alkalmas arra, hogy nyomtatványokat töltsön ki. Kérjük, a menüpontokon keresztül válassza ki a nyomtatványt, amelyre szüksége van.

5. lépés

A kiválasztott nyomtatvány telepítéséhez kattintson a linkre, és a nyomtatvány telepítését végezze el számítógépére.
Ha segítségre van szüksége a telepítésben,
kattintson ide a telepítési segítség eléréséhez.
A telepítés után az ABEV program már automatikusan felismeri a nyomtatványt, így Ön ki tudja tölteni azt.
FONTOS - Az újabb verziójú programok telepítéséhez nagyon ajánljuk az ÁNYK-Abevjava keretprogram Szerviz > Frissitések menüpontjának használatát.

A polgármesteri hivatal elérhetősége

Cím: 6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth Lajos utca 1.
Telefon: (76) 562-000, (76) 461-255
Fax: (76) 562-001, (76) 462-252
Email: polgarmester@kiskunfelegyhaza.hu

Hangmenü

Központi címregiszter hirdetményei - KCR

Tájékoztató a központi címregiszter létrehozásával kapcsolatosan a lakosságot érintő változásokról. További információ

Kiskunfélegyházi Járási Hivatal

6100 Kiskunfélegyháza, Szent János tér 2.
telefon: (+36 76) 795-745
fax: (+36 76) 998-354
e-mail: kiskunfelegyhaza@bacs.gov.hu
honlap: bkmkh.hu/kiskunfelegyhazi_jarasi_hivatal

Ügyfélfogadás
hétfő 800 - 1600
kedd 800 - 1600
szerda 800 - 1800
csütörtökön nincs ügyfélfogadás
péntek 800 - 1200

Népszavazás 2016
Kiskunfélegyháza Város közvilágításának energiatakarékos korszerűsítése
Kiskunfélegyháza, 5-ös számú főúton történő biztonságos kerékpározás megteremtése
A roma emberek képzésbe ágyazott foglalkoztatása a családok átmeneti otthonában.
A roma emberek képzésbe ágyazott foglalkoztatása az átmeneti szálláson és éjjeli menedékhelyen.

arop-1.A.5-2013-2013-0013

kerdoiv